Herní příslušenství keyboard_arrow_right Herní příslušenství keyboard_arrow_rightFlash paměti-MicroSD-1024MB MicroSD Trio A

Obrázek příspěvku: Flash paměti-MicroSD-1024MB MicroSD Trio A

Flash paměti-MicroSD-1024MB MicroSD Trio A

personaccess_time01.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye72 shlédnutí

3-v-1 tak by se dala charakterizovat tato multifunkční sada, která přináší mikro SD kartu, adaptér do SD slotu a zároveň je použitelná i do USB.

A-DATA microSD Trio je chytrý balíček zařízení, se kterým si poradíte v každé situaci a nic vás nezaskočí. Chcete poslouchat mp3 ve vašem mobilním telefonu? Žádný problém díky moderní miniaturní kartě micro SD. Chcete nafotit pár snímků na vašem digitálním fotoaparátu s SD slotem? Žádný problém díky SD adaptéru. Rádi byste si snímky prohlédli na vašem PC nebo notebooku a nemáte čtečku paměťových karet? Opět žádný problém, neboť toto zařízení disponuje adaptérem do klasického USB slotu.

A-DATA microSD Trio je výborným řešení pro všechny, kdo potřebují mít neustále možnost sdílet a vyuřívat fotografie, hudbu, video a data. Samozřejmostí je přenášení těchto dat mezi libovolnou kombinací mobilního zařízení (např telefon, mp3 přehrávač), spotřební elektroniky (např. fotoaparát, autorádio) a výpočetní techniky (PC, notebook). V případě tohoto zařízení platí téměř doslova "nic není nemožné".

Rozhraní : microSD, SD, USB (není potřeba žádná čtečka)

Napájení:2.7 – 3.6 V

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

SSD disky

personRedakceremove_red_eye56bookmarkHerní příslušenství

SSD disky slouží pro ukládání dat. Ukládání dat na SSD disky funguje většinou díky flash paměti. Narozdíl od magnetických pevných disků nemají SSD disky pohyblivé mechanické části, takže SSD disky mají velkou výhodu v úspoře energie. SSD disky by postupně mohli nahradit ..

Recenze NAVIGON 8410

personRedakceremove_red_eye53bookmarkMagazín

Navigace NAVIGON není třeba dlouze představovat, protože tu již nějaký ten rok útočí na vrchol trhu s GPS přístroji. Nadvláda TOMTOMU, případně GARMINU tak již brzo skončí vzhledem k velkému technologickému vývoji navigací NAVIGON.Před několika roky přišly modely 7110 a ..

Playstation 4

personRedakceremove_red_eye75bookmarkPlaystation hry

Recenze Nová generace konzolí, to je období zvláštní, specifické. Musím se přiznat, že příchod Xboxu 360 a Playstation 3, jsem před těmi lety sledoval celkem z klidného zázemí a chladnou hlavou. Ponořen do hraní "must play" titulů na Playstation 2, po mém přerodu z PC scény ..

» Zeebo – old-gen konzole pro chudé dává smysl

personRedakceremove_red_eye83bookmarkMagazín

Na první pohled to vypadá jako špatný vtip, ale když se na to člověk podívá z jiné stránky, může levná konzole Zeebo mít úspěch. Z pohledu hardcore hráče nepřipadá v úvahu hrát na něčem jiném než je slušné PC či na jedné z velkých konzolí. Další možností jsou ..

Z čeho se skládá počítač – pevný disk

personMarián Krouželremove_red_eye44bookmarkMagazín

Pevný disk neboli HDD (zkratka pro hard disk drive) slouží k uchovávání dat. Pevný disk funguje na bázi magnetické indukce. Magnetická indukce je síla, kterou magnetické pole působí na pohybující se elektrický náboj. První HDD na prodej se poprvé objevily v 60. letech minulého ..

Jak nastavit BIOS

personRedakceremove_red_eye108languagenavodynapc.cz

BIOS Asusu rozhodně nepatří mezi vzhledově standartní BIOSyNěkteré položky skrývají podmenu s mnoha funkcemi, některé je nemají. Ty jednoduché (většinou ze spodní poloviny seznamu) si probereme hned, ty složitější si necháme na konec.Power Management Setup - zde se nastavuje ..

Historie procesorů – 1. díl

personRedakceremove_red_eye87languagenavodynapc.cz

Histori procesorů je opravdu zajímavá. Doufáme, že vás tento článek bude zajímat. Pro přečtení klikněte na zobrazit více.Pokud bychom měli začít mikroprocesory, úplně prvním byl mikroprocesor 4004, který vydala v roce 1971 firma Intel. Jednalo se o 4bitový procesor, obsazený ..

Ten nejlepší telefon – Recenze SAMSUNG i8910 HD

personRedakceremove_red_eye34languagenavodynapc.cz

Konečně jsem se po půl roce čekání dočkal. Konečně držím v ruce telefon, o kterém jsem již dlouhou dobu snil. Bohužel čekání bylo dlouhé a já nakonec čekání na SAMSUNG OMNIA HD, respektive na SAMSUNG i8910 HD, jak se nyní tento krasavec jmenuje nevydržel. Před dvěma ..

Staré Console- Sběratelé

personRedakceremove_red_eye194languagenavodynapc.cz

Chtěl bych se pokusit sepsat příběh o tom jak jsem se ke sbírání dostal, když o tom tak přemýšlím bylo to určitě z nedostatku. Pocházím z chudých poměrů a z malého města, takže herní konzole nebo počítače byli pro mne, narozeného v roce 1982, nedostupná záležitost. ..

Příkazový řádek 6

personRedakceremove_red_eye81languagenavodynapc.cz

Dnes tu máme další lekci a podíváme se na to jak si příkazový řádek upravit ke své spokojenosti. Třeba jak změnit velikost nebo barvu písma. Ukážeme si jak změnit třeba i barvu pozadí příkazového řádku a mnoho dalších věcí, které se vám určitě mohou hodit. Tak jdeme ..