Články a videa v sekci Herní příslušenství

Gamepady? Stále mají co nabídnout...

access_time04.květen 2020remove_red_eye47chat_bubble_outline0

Hledáte vhodné a především univerzální herní zařízení? Napadl vás gamepad? Zkuste se s námi podívat na takovou bratrskou dvojici... Gamepad je zvláštní hráčská pomůcka. Jedni ho zatracují, druzí vyzvedávají do výšin. Jako vždy se dá pravda hledat někde uprostřed. Není to všelék - tím ..

o Nintendu Wii DS GameCube a dalších

access_time05.duben 2020remove_red_eye96chat_bubble_outline0

NintendoNintendo je velkým hráčem na poli herního průmyslu již dlouho dobu. Hned první plnohodnotný herní systém této společnosti – NES se stal legendou a prodeje celosvětově dosáhly na nějakých 60 milionů kusů. S dalšími systémy už to šlo trochu z kopce SNES (49mil), N64 (33mil), GameCube ..

Nintendo Revolution - nástupce GameCube?

access_time05.duben 2020remove_red_eye64chat_bubble_outline0

Na letošní výstavě E3 Nintendo představilo svůj klíčový projekt, čímž není nic menšího, než vývoj vyspělé herní konzole nové generace, která má nahradit dnešní GameCube. Uvolněné informace včetně technické specifikace naleznete uvnitř článku.Nintendo Revolution je kódové označení ..

Budoucnost konzolí aneb něco malého do kapsy

access_time04.duben 2020remove_red_eye72chat_bubble_outline0

Konzole mají ve světe počítačových her pevné kořeny. Ale jak budou tyto tmavé krabičky vypadat v budoucnu a co všechno zvládnou? Vydejme se do světa, kde se hry odehrávají na televizních obrazovkách...Svět konzolí se zrodil v Japonsku a za jeho vznikem stojí firma Nintendo. Nahlížet na něj pak ..

HW News - ATI konečně vede

access_time04.duben 2020remove_red_eye50chat_bubble_outline0

Čip samozřejmě disponuje vylepšenými funkcemi předchozích Radeonů jako je HyperZ III (vylepšená práce s pamětí) nebo Smoothvision 2 (FSAA a antialiasing). Kromě vylepšených starých funkcí přináší jednu novinku do oblasti přehrávání videa, kde má ATI opravdu dobrou pověst. Jmenuje se ..

(Nejen) herní doplňky - GAMEPADY

access_time04.duben 2020remove_red_eye48chat_bubble_outline0

Zřejmě každý (ne)šťastný majitel zánovního osobního počítače (mezi které snad patříte i vy) si jistě už někdy v minulosti pohrával s myšlenkou přikoupit svému nejlepšímu elektronickému příteli i neuvěřitelné požíračce času v jedné krabici nějakou pěknou drobnost, která by záhy ..

OCZ uvádí chladič Vendetta

access_time02.duben 2020remove_red_eye46chat_bubble_outline0

OCZ tiše přidala do své nabídky další chladič pro procesory.Chladič jménem OCZ Vendetta byl vydán skutečně tiše - tedy bez žádné tiskové zprávy. Možná je to proto, že chladič ve skutečnosti vyvinula firma Xigmatek a OCZ se tedy nemá moc čím chlubit. V každém případě Vendetta určitě ..

ATi předváděla Hybrid CrossFire

access_time02.duben 2020remove_red_eye47chat_bubble_outline0

ATi demonstrovala hybridní CrossFire na dosud nevydaném čipsetu AMD 780G.Předevčírem jsme psali, že severní můstek AMD 780G by měl být vydán již v lednu/januári. A nechyběla také zmínka o hybridním CrossFire, jehož podporou se tento čipset pochlubí. Redaktoři serveru The Inquirer se zúčastnili ..

Z čeho se skládá počítač – grafická karta

access_time02.duben 2020remove_red_eye53chat_bubble_outline0

Grafická karta je komponent počítače, který slouží k zobrazování obrazu na monitoru. Některé grafické karty jsou integrované (na pevno) na základní desce, ale to je jen u kancelářských a starších počítačů. Integrované grafické karty se značí IGP. Novější nebo herní počítače mají ..

SSD disky

access_time02.duben 2020remove_red_eye56chat_bubble_outline0

SSD disky slouží pro ukládání dat. Ukládání dat na SSD disky funguje většinou díky flash paměti. Narozdíl od magnetických pevných disků nemají SSD disky pohyblivé mechanické části, takže SSD disky mají velkou výhodu v úspoře energie. SSD disky by postupně mohli nahradit pevné disky.SSD disky ..

Flash paměti-MicroSD-1024MB MicroSD Trio A

access_time01.duben 2020remove_red_eye72chat_bubble_outline0

3-v-1 tak by se dala charakterizovat tato multifunkční sada, která přináší mikro SD kartu, adaptér do SD slotu a zároveň je použitelná i do USB.A-DATA microSD Trio je chytrý balíček zařízení, se kterým si poradíte v každé situaci a nic vás nezaskočí. Chcete poslouchat mp3 ve vašem mobilním ..

HWMag - Multi-GPU zítřka: Triple SLI a CrossFireX

access_time01.duben 2020remove_red_eye88chat_bubble_outline0

Pokud nepočítáme zkrachovalé 3dfx, jehož Scan Line Interleave bylo první multi-GPU technologií pro hráče, v novodobé historii to byla nVidia, která tuto koncepci jako první oživila. Od svého uvedení SLI urazilo velký kus cesty, přesto však základní princip zůstal stále stejný - dva nebo 2^n ..