Články a videa v sekci Playstation hry

Tipy triky playstation 4

access_time22.květen 2020remove_red_eye25chat_bubble_outline0

Dnes vám přínášíme pár uřitečných triků ohledně Vašich playstationů 4. Určitě se koukněete na naše video. Hezký den.

Red Dead Redemption 2

access_time22.květen 2020remove_red_eye22chat_bubble_outline0

Red Dead Redemption 2 je akční adventura 2018 vyvinutá a vydávaná společností Rockstar Games. Hra je třetí v pořádí v sérii Red Dead a je pokračováním hry Red Dead Redemption z roku 2010. Příběh se odehrává v roce 1899 ve smyšlené reprezentaci západních, středozápadních a jižních ..

Counter-Strike 1.6 BETA : konzole

access_time05.duben 2020remove_red_eye93chat_bubble_outline0

Zatímco ve hře samotné je novinek pomálu, interaktivní konzole vstoupila do další generace. Přinášíme bližší pohled na to, jak se integrace uživatelského rozhraní platformy Steam promítla do prostředí nejhranější akce historie. Úvodem je potřeba udělat si jasno o pojmu konzole. Zkušení ..

Jak unbricknout (spravit) konzoli

access_time05.duben 2020remove_red_eye76chat_bubble_outline0

Pokud budete mít očipované nebo hacknuté wii, tak se vám může stát, že se vám něco poškodí a wii vám v některých situacích může hlásit chybu a nebo vám nemusí fungovat vůbec. V takovém případě nezoufejte, ale přečtěte si prvně tento článek.Tento článek je založen hlavně na překladu ..

Playstation 4

access_time05.duben 2020remove_red_eye75chat_bubble_outline0

Recenze Nová generace konzolí, to je období zvláštní, specifické. Musím se přiznat, že příchod Xboxu 360 a Playstation 3, jsem před těmi lety sledoval celkem z klidného zázemí a chladnou hlavou. Ponořen do hraní "must play" titulů na Playstation 2, po mém přerodu z PC scény (skrz PSP) jsem nějak ..

Playstation -to musíte zažít

access_time01.duben 2020remove_red_eye83chat_bubble_outline0

Playstation to nejsou ledajaké hry. Playstation musíte prožít, do Playstation se musíte ponořit, Playstation vám žádný sebevýkonnější počítač nenahradí. Chcete prožít pocity jezdce Formule 1 či pilota kosmické lodi? Pořiďte si Playstation.Pro spokojené děti i rodičeDěti vás pořád ..